SG73S2ERTTD242G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD242G
JLCPCB Part #
C7312642
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS