RK73H2ATTD7152D
MFR.Part #
RK73H2ATTD7152D
JLCPCB Part #
C6270562
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS