RK73H2ATTD6R80F
MFR.Part #
RK73H2ATTD6R80F
JLCPCB Part #
C317217
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS