RN73H1ETTP1820F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1820F50
JLCPCB Part #
C2514948
Description
182Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS