RK73H2ATTD6343D
MFR.Part #
RK73H2ATTD6343D
JLCPCB Part #
C2579049
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS