RN73R2ETTD4873D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4873D10
JLCPCB Part #
C2607808
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS