RK73H2ATTD6203D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD6203D
JLCPCB Part #
C5875396
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS