RN73H2BTTD85R6C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD85R6C50
JLCPCB Part #
C2558028
Description
250mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS