RN73R2ETTD1431F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1431F25
JLCPCB Part #
C2602591
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS