RK73H2ATTD5760F
MFR.Part #
RK73H2ATTD5760F
JLCPCB Part #
C525548
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS