RN73H1JTTD24R0C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R0C25
JLCPCB Part #
C4185405
Description
100mW 24Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS