RK73H2ATTD4R70F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4R70F
JLCPCB Part #
C160081
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS