RK73H2ATTD4704F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4704F
JLCPCB Part #
C317322
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS