RN73H1JTTD48R7A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD48R7A10
JLCPCB Part #
C4045729
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS