RN73H1JTTD3612B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3612B10
JLCPCB Part #
C4289564
Description
100mW 36.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS