SG73S2BTTD2051D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2051D
JLCPCB Part #
C4011017
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS