RK73G2ATTD4530F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4530F
JLCPCB Part #
C4130042
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS