RK73H1JTTD8251D
MFR.Part #
RK73H1JTTD8251D
JLCPCB Part #
C2576016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS