RK73H2ATTD4022D
MFR.Part #
RK73H2ATTD4022D
JLCPCB Part #
C5851729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS