SG73S2ATTD8450D
MFR.Part #
SG73S2ATTD8450D
JLCPCB Part #
C4077235
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS