RK73H2ATTD38R3F
MFR.Part #
RK73H2ATTD38R3F
JLCPCB Part #
C317352
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS