RK73H2ATTD37R4F
MFR.Part #
RK73H2ATTD37R4F
JLCPCB Part #
C317351
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS