RK73H2ATTD3571F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3571F
JLCPCB Part #
C317410
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS