RN73H1JTTD8761F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8761F25
JLCPCB Part #
C4187015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS