SFR10EZPF4751
MFR.Part #
SFR10EZPF4751
JLCPCB Part #
C4177704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS