RN73R2BTTD8982A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD8982A25
JLCPCB Part #
C2567835
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS