RK73H2ATTD3003D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3003D
JLCPCB Part #
C2577118
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS