RK73H2ATTD3000D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3000D
JLCPCB Part #
C514922
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS