RK73H2ATTD2R00F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2R00F
JLCPCB Part #
C317206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS