RN732ATTD2981C10
MFR.Part #
RN732ATTD2981C10
JLCPCB Part #
C4019930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.98kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS