RK73H2ATTD2612D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2612D
JLCPCB Part #
C2577211
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS