RN73R2ATTD2672F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2672F25
JLCPCB Part #
C4278062
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS