RK73H2ATTD2402F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2402F
JLCPCB Part #
C317282
Description
-55℃~+155℃ 150V 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS