RK73G1JTTD6040C
MFR.Part #
RK73G1JTTD6040C
JLCPCB Part #
C2580863
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS