RK73H2ATTD22R0D
MFR.Part #
RK73H2ATTD22R0D
JLCPCB Part #
C2577544
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS