RCS2012F4024CS
MFR.Part #
RCS2012F4024CS
JLCPCB Part #
C17514165
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS