RK73H2ATTD2150F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2150F
JLCPCB Part #
C830377
Description
-55℃~+155℃ 150V 215Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS