RN732BTTD1062D100
MFR.Part #
RN732BTTD1062D100
JLCPCB Part #
C3953293
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS