RK73H2ATTD2052F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2052F
JLCPCB Part #
C5725766
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS