RK73H2ATTD1R60F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1R60F
JLCPCB Part #
C317204
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS