RK73H2ATTD1801D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1801D
JLCPCB Part #
C2577133
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS