RN73R2BTTD7771B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD7771B50
JLCPCB Part #
C2551735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.77kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS