RK73H2ATTD1622F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1622F
JLCPCB Part #
C5851710
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS