RK73H2ATTD1583D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1583D
JLCPCB Part #
C2577300
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS