RN73R1JTTD1822A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD1822A05
JLCPCB Part #
C4311970
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS