RN731JTTD1333D50
MFR.Part #
RN731JTTD1333D50
JLCPCB Part #
C4017660
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS