RK73H2ATTD1503D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1503D
JLCPCB Part #
C2577542
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS