SG73S2ETTD34R8D
MFR.Part #
SG73S2ETTD34R8D
JLCPCB Part #
C4292956
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS