RN73H1JTTD24R6D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R6D50
JLCPCB Part #
C3966828
Description
100mW 24.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS