RK73H2ATTD1053F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1053F
JLCPCB Part #
C830369
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS